Drukuj

SPA

.

SAUNY
Pobyt w strefie saun zapewni każdemu prawdziwy relaks i odprężenie. Korzystanie w saun pobudza przemianę materii, oczyszcza skórę, rozluźnia i orzeźwia organizm. Dysponujemy trzema saunami, grotą solną i słoneczną łąką.

Łaźnia turecka

Warunki podczas kąpieli w łaźni tureckiej to: temperatura od  43°C do 48°C, wilgotność względna 100%, czas kąpieli ok. 20 minut. Kąpiele w łaźniach tureckich mają zbawienne znaczenie zdrowotne: powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych i mocniejsze ukrwienie mięśni, rozszerzenie dróg oddechowych np. dzięki zastosowaniu olejków eterycznych. Gorąca para ma również zbawienne działanie przy chorobach i dolegliwościach reumatycznych.

Sauna fińska
Sauna sucha, zwana też fińską lub staroszwedzką, umożliwia kąpiele w temperaturze od 80-100° oraz wilgotności 5-10%. Prawdziwa sauna sucha jest niezrównanym doświadczeniem – w równym stopniu oczyszcza dusze i ciało. Kąpiel w suchym powietrzu daje uczucie odprężenia i wypoczynku, uodparnia organizm i pomaga usunąć toksyny ze skóry. Zaleca się kąpiel w saunie polegającą na przebywaniu na przemian w wysokiej i niskiej temperaturze. Im wyższa jest temperatura w saunie, tym pobyt w niej powinien być krótszy, a ochładzanie dłuższe.

Łaźnia ziołowa
Sauna ziołowa to kąpiel z wykorzystaniem ziół lub aromatów ziołowych wypełniających pomieszczenie przyjemnym zapachem. Działanie tera-peutyczne i  relaksacyjne jest tutaj szersze niż   w saunie tradycyjnej, dzięki wykorzystaniu efektu oddziaływania zapachu na cały organizm człowieka. Powietrze przesycone jest substancjami czynnymi zawartymi w olejkach zapachowych.

Tutaj nie tylko się odprężysz, uwolnisz od stresu i odczujesz kojące, uśmierzające ból działanie ciepła. Wysoka temperatura otoczenia powoduje usuwanie z organizmu różnorodnych substancji toksycznych, oczyszczenie skóry, silniejsze ukrwienie   i spalanie kalorii.

Keto Light Plus
https://www.uia.archi/el/keto-light-plus-γνωμοδότηση-για-ένα-αδυνάτισμα/
Odchódzanie nie było jeszcze nigdy takie proste! Sprawdź tą metodę !


Słoneczna łąka
Delikatny efekt opalania na SŁONECZNEJ ŁĄCE powstaje na zasadzie pigmentacji natychmiastowej. Sprawia ona, że tworzą się nowe zasoby odpowiedzialnej za opalanie melaniny, podczas gdy łagodne promienie UV stymulują w pierwszym rzędzie przesyłanie już istniejącej melaniny do górnych warstw skóry. W ten sposób powstaje naturalna, trwała opalenizna upiększająca skórę, przy czym doskonale dostosowane do potrzeb skóry proporcje frakcji promieni ultrafioletowych UVA i UVB dają pewność, że każda słoneczna kąpiel służy zdrowiu. 

Grota Solna
Grota solna jest najnowszą, oryginalną metodą zastosowania soli morskiej z Morza Martwego w celach rehabilitacji, profilaktyki i ochrony zdrowia. W grocie panuje specyficzny mikroklimat cechujący się wyjątkową czystością bakteriologiczną, a powietrze nasycone jest minerałami i mikroelementami. Poza korzystną dla człowieka ujemną jonizacją, powietrze w grocie zawiera: jod, potas, wapń, magnez, selen oraz wiele innych pierwiastków.

   Seanse odbywają się na bardzo wygodnych leżakach, przy odpowiednio dobranej muzyce (szum morza, szelest wiatru, deszcz, śpiew ptaków), która pomaga zrelaksować się i odprężyć.